Co napisać facetowi żeby oszalał? Kilka wskazówek

Co napisać facetowi żeby oszalał? Kilka wskazówek

Agnieszka Strzelczyk
Agnieszka Strzelczyk Porady

Dziewczyny, ten artykuł jest dla was, które macie już dość subtelnych zalotów i grzecznego podrywania! Czasem, gdy naprawdę wam na kimś zależy, potrzeba bardziej stanowczej akcji. Dlatego dziś podpowiem wam, co napisać facetowi, żeby oszalał z pożądania. Gotowe na odrobinę szaleństwa?

Przełam pierwsze lody z seksownymi żartami

Zacznijmy od nieco luźniejszego flirtu. Możecie wysłać żarcik z dwuznacznymi konotacjami seksualnymi, np. "Wczoraj miałam taki gorący sen... o nowych kapciach 😉". Zabawna aluzja na ładnym poziomie może go ściągnąć z powrotem na ziemię, jeśli wydaje się zbyt poważny. To świetny sposób na przełamanie lodów przed przejściem do cięższej artylerii.

Puść wodze fantazji z opisami erotycznymi

Skoro już sobie zażartowałyśmy, czas na poważniejsze prowokacje. Napiszcie mu coś w stylu: "Wyobraź sobie, że jesteśmy sami w hotelowym pokoju, ja tylko w szlafroku..." i kontynuujcie opisywanie waszych erotycznych fantazji krok po kroku. Im więcej szczegółów, tym lepiej! Postawcie na opis doznań zmysłowych - jak to wszystko wygląda, pachnie, jak się czujecie. Puśćcie wodze wyobraźni!

Podgrzejcie atmosferę nagimi zdjęciami

Nic tak nie podnieca facetów jak perspektywa zobaczyć trochę więcej! Możecie wysłać swoją nagą lub półnagą fotkę, najlepiej w seksownej pozie i oświetleniu. Możecie też zacząć z niewinniejszymi, ale wciąż gorącymi zdjęciami w bieliźnie. Przygotujcie się jednak na jego prośby o więcej!

Wskażcie wprost swoje pragnienia

Jeśli chcecie porządnie wstrząsnąć facetem, nic nie działa lepiej niż wprost wygłoszone, niewybredne pragnienia. Napiszcie mu na przykład: "Chcę poczuć twoje ciało na moim. Chcę cie całować, lizać, gryźć..." Bądźcie tak dosadne i bezpośrednie, jak tylko się odważycie! Szokiem zobaczenia, jak bardzo tego chcecie, na pewno go przytłoczycie.

Opiszcie swoje fetysze i fantazje

Większość mężczyzn ma jakieś specyficzne fetysze czy fantazje erotyczne. Odkryjcie jego słabości, a potem opiszcie z każdym píęlnym detalem, jak mogłybyście je zrealizować! Tym się po prostu ugotuje z podniecenia. Na przykład: "Wyobrażam sobie, jak karzesz mnie za niegrzeczne zachowanie wielkim, szerokim paskiem..."

Poekscytujcie się wspólnie

Pisanie takich wiadomości może być bardzo podniecające również dla was! Gdy poczujecie w sobie to rozpalone już pożądanie, komunikujcie to facetowi. Napiszcie coś w stylu: "Moja bielizna jest już tak wilgotna od myślenia o tobie..." Wasze obustronne pobudzenie doprowadzi go na skraj szaleństwa!

Zostawcie go z niedosytem

Kiedy już osiągniecie temperaturę wrzenia, nagle przerwijcie kontakt! Zostaw go z niedosytem, abyście oboje mieli ochotę na więcej przy kolejnym spotkaniu. Opiszcie finałową fantazję: "A potem wejdziesz we mnie i..." i ją przerwijcie. Niech się trzęsie z niepewności, to wzmocni jego pożądanie.

No i mamy kompletny poradnik na to, jak doprowadzić faceta na skraj obłędu! Musicie jednak pamiętać, żeby zachować zdrowy rozsądek. Pewna rezerwata jest tu wskazana - nie wysyłajcie nagich fotek nieznajomym ani nie piszcie niczego, co mogłoby zagrażać waszemu bezpieczeństwu. Ale jeśli już jesteście w związku lub dobrze się znacie, to dajcie upust żądzom!