co-napisac-facetowi-zeby-o-mnie-myslal

Co napisać facetowi żeby o mnie myślał? 

Agnieszka Strzelczyk
Agnieszka Strzelczyk Porady

Zakochałaś się po uszy w przystojnym mężczyźnie i chcesz, żeby myślał tylko o tobie? Doskonale cię rozumiem! Zdobycie zainteresowania upragnionego mężczyzny to nie lada wyzwanie, ale z odpowiednimi trikami na pewno ci się uda. W tym artykule podzielę się z wami kilkoma sprawnymi metodami na to, co napisać facetowi, żeby nie mógł się od ciebie oderwać.

Kluczem jest subtelność

Zacznijmy od tego, że nie możesz się wydawać zbyt desperacką. Mężczyźni to łowcy, więc jeśli zaatakujesz ich zbyt nachalnie, zrażą się i uciekną gdzie pieprz rośnie. Dlatego subtelność jest absolutnie kluczowa w tej grze. Musisz umiejętnie podsycać jego zainteresowanie, a nie pokazywać mu wszystkiego na tacy.

Buduj intrygę

Jednym z najlepszych sposobów na to, co napisać facetowi żeby o tobie myślał, jest budowanie intrygi. Napisz mu coś zagadkowego, co go zaintryguje, na przykład: "Wczoraj wieczorem miałam taki dziwny sen o tobie..." A potem nie dopowiadaj, o co chodziło! Pozostaw go z niedosytem i czekaj, aż zapyta o szczegóły. W ten sposób na pewno wzbudzisz jego ciekawość.

Komplementuj go

Mężczyźni kochają komplementy. Napisz mu coś miłego o jego wyglądzie, inteligencji czy poczuciu humoru, na przykład: "Twój nowy fryz jest taki seksowny!" albo "Naprawdę świetnie się dzisiaj zaprezentowałeś na zebraniu". Ale nie przesadzaj i nie idź na całość, bo to może go odstraszyć. Subtelne pochwały to klucz do sukcesu.

Flirtuj z głową

Lekki flirt może zdziałać cuda! Wyślij mu wiadomość z dwuznaczną aluzją seksualną, typu: "Miałam dziś taki gorący sen..." Albo po prostu napisz: "Marzy mi się dziś spotkanie z seksownym, interesującym facetem..." Dzięki temu na pewno pobudzisz jego wyobraźnię. Tylko nie za bardzo! Zbyt nachalne wiadomości mogą go odstraszyć.

Zagraj na poczuciu humoru

Mężczyźni uwielbiają, gdy kobiety potrafią się z nimi pożartować. Wyślij mu zabawną wiadomość odnoszącą się do waszej sytuacji lub czegoś, co ostatnio razem przeżyliście. Na przykład: "Pamiętasz wczoraj, jak tak głupio się zachowałam w restauracji? Śmieję się z tego do dziś!". Poczucie humoru to bardzo pociągająca cecha.

Wspominaj miłe chwile

Przypomnij mu o jakimś waszym fajnym wspólnym doświadczeniu: "Tak sobie myślałam o tym weekendzie, który spędziliśmy razem nad jeziorem - było tak cudownie..." Dzięki temu poczuje się doceniony i będzie miło wspominał tamten czas spędzony razem z tobą.

Zostaw go z niedosytem

Kiedy już trochę poflirtujecie i będzie zainteresowany kolejnymi wiadomościami, nagle przerwij! Napisz coś w stylu: "Ojej, musze już lecieć, ale pogadamy sobie później!" I zostaw go z niedosytem. Niech się trochę namartwi, że już nie odpisujesz. Dzięki temu będzie o tobie więcej myślał.

Nie przesadź!

To najważniejsza rada na koniec: pamiętaj, żeby nie przesadzić! Nie zalewaj go wiadomościami bez przerwy, bo to może go przytłoczyć i zrazić do ciebie. Zachowaj umiar i daj mu trochę przestrzeni do odkrywania własnych emocji. Zbyt nachalny atak z pewnością nie poskutkuje tym, że będzie o tobie stale myślał.