Związki

Związek to relacje między ludźmi, które oparte są na bliskości, zaufaniu, ale i także stosunkach seksualnych. Praca nad związkiem to obowiązek każdego z partnerów. Podpowiemy jak stworzyć idealny związek oparty na szczerej miłości.


Jak dostać od faceta tego czego naprawdę chcesz?

My kobiety czasami wymagamy od facetów czegoś, co dla nich nie jest wcale taką prostą i oczywistą kwestią. Chcemy być wiecznie zaskakiwane, uwielbiane i stawiane na pierwszym miejscu. Niestety, bardzo często także obrażamy się nie podając konkretnego powodu takiego zachowania. Jak więc dostać od faceta to czego naprawdę chcemy i uniknąć dzięki temu całego szeregu nieporozumień i kłótni? Oto nasze wskazówki!

3 kroki do zbudowania długoletniego związku

Nie ma w życiu nic piękniejszego od długoletniej, szczęśliwej miłości. Bycie z kimś to szereg wielu kompromisów, wyrzeczeń, ale i ogromnych wzruszeń, radości i szczęścia. Jak więc zbudować mocną relację, która będzie w stanie przetrwać nie jedną burzę? Oto nasz wskazówki!

Jak przykuwać uwagę faceta po 40? Te proste metody działają!

Kobiety po 40 to prawdziwe boginie. Są to Panie, które dużo już widziały i przeszły w swoim dotychczasowym życiu. Niewątpliwie kobieta po 40 roku życia to niezwykle dojrzała i kusząca swoją osobowością dama, której nie jeden facet nie potrafi się oprzeć. Jak więc drogie Panie jeszcze bardziej przykuwać uwagę mężczyzn? Spróbujcie tego, a żaden Wam się nie oprze!

Sygnały które wysyła zainteresowany mężczyzna - jak rozpoznać zauroczenie?

Zauroczenie to stan, który zazwyczaj poprzedza miłość. To czy wspomniane zauroczenie zamieni się w coś nieco bardziej głębokiego, intensywnego i prawdziwego to już zazwyczaj weryfikuje czas. My skupmy się na tym co jest tu i teraz. Oto sygnały, które wysyła Ci facet, gdy jest Tobą wyraźnie zainteresowany!

Te rodzaje relacji nie mają szans na przetrwanie. Smutne, ale prawdziwe!

Czasami zastanawiamy się, dlaczego nam nie wyszło w związku. Co poszło nie tak, co sprawiło, że tak mocno się od siebie oddaliliśmy, co spowodowało, że zaczęliśmy się przy sobie dusić. Zadajemy sobie mnóstwo pytań na które bardzo często nie znajdujemy odpowiedzi. Czasami, powodem niepowodzeń w związku może być zły rodzaj relacji w którą zabrnęliśmy. Oto kilka rodzajów relacji, które zazwyczaj skazane są na niepowodzenie.

Cechy idealnej kobiety, które faceci wręcz uwielbiają

Pewnej siebie karierowiczki, miłośniczki natury czy zakochanej w swoim wyglądzie laleczki? Jakiej kobiety tak naprawdę poszukują mężczyźni? Oto kilka najistotniejszych cech, które zrobią z Ciebie prawdziwy ideał w jego oczach!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl