Związki

Związek to relacje między ludźmi, które oparte są na bliskości, zaufaniu, ale i także stosunkach seksualnych. Praca nad związkiem to obowiązek każdego z partnerów. Podpowiemy jak stworzyć idealny związek oparty na szczerej miłości.


3 czynniki, po których poznasz zdradę emocjonalną

Zdrada emocjonalna jest skrajnie odmienną formą zdrady fizycznej czy też cielesnej. Temat zdrady w związku jest nacechowany wieloma negatywnymi emocjami, które towarzyszą partnerom. Mimo, iż zdaniem wielu mężczyzn, nie ma czegoś takiego jak zdrada emocjonalna, to w opinii kobiet wygląda to już zupełnie inaczej. Na zdradę emocjonalną składa się wiele pojedynczych czynników i sygnałów, które czasami bywają dosyć trudne do rozpoznania. Oto kilka czynników, które mogą pomóc Ci rozpoznać zdradę partnera!

3 idealne cechy męża, które dla faceta często są nieosiągalne

Idealny mąż – czy takie pojęcie w ogóle powinno istnieć i funkcjonować? Nie ma ludzi idealnych a tym bardziej nie ma mężów idealnych. Każdy człowiek pełni różne role społeczne, które są nieodłącznym elementem naszego życia. Warto więc zachować pewien dystans i nie wymagać czegoś co już na początku wydaje się być nieosiągalne. Jakie więc są idealne cechy męża? Oto i one!

3 znaki, po których poznasz, że on jest fałszywy!

Fałszywość podobnie jak kłamstwo czy egoizm jest cechą niepożądaną. Osoby fałszywe zazwyczaj nie mają zbyt wielu przyjaciół i są odtrącane przez środowisko rówieśnicze. Fałszywość niewątpliwie jest cechą, która wzbudza w drugim człowieku poczucie obrzydzenia i niechęci. Czasami jednak, fałszywość może być wynikiem reakcji obronnej lub chęci dopasowania się do społeczeństwa i stania się dla nich kimś atrakcyjnym. Dlatego właśnie ciężko zdecydować tutaj w sposób jasno i pozbawiony wątpliwości, o dobru lub złu tej cechy. Oto kilka znaków, po których poznasz, że Twój facet posiada w sobie pierwiastek fałszywości!

5 potrzeb i oczekiwań faceta, które mogą być dla Ciebie zaskakujące

Każdy człowiek ma potrzeby. Całe życie opiera się na realizowaniu przeróżnych potrzeb, począwszy od tych podstawowym a skończywszy na tych nieco bardziej złożonych, dotyczących człowieka jako indywidualnej jednostki. Oto kilka potrzeb i oczekiwań, które ma każdy facet.

3 rzeczy, które odrzuca mężczyzn od nowo poznanej kobiety

Nowa relacja nie zawsze zwiastuje nowy związek oparty na wzajemności, szacunku czy partnerstwie. Czasami bywa tak, że coś lub ktoś skutecznie tę znajomość niszczy a w rezultacie związek kończy się szybciej niż się zaczął. Oto kilka rzeczy, które są w stanie zniechęcić każdego faceta do nowej znajomości! Lepiej uważaj.

Dlaczego mężczyźni kochają te cechy w kobietach? Lista!

Nie od dziś wiadomo, że cechy charakteru są bardzo ważnym elementem decydującym o byciu z kimś w związku. Mężczyźni często poszukują kobiet, które będą posiadały pewne szczególne usposobienie. Na pewno nie obejrzą się oni za kobietą egoistyczną i mającą wiecznego focha. Tak samo pewne jest to, że posiadając cechy wymienione niżej, zawrócisz mu w głowie na całego!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl