Życie intymne

Pożycie seksualne pary, w skład którego wchodzą zarówno stosunki seksualne, jaki pieszczoty, słowa wypowiadane w sypialni czy też zachowania seksualne w ciągu dnia. Może być udane bądź nieudane. Znajdziesz tu informacje i porady na temat współżycia, propozycje zmian i nowości


Ukryte fantazje mężczyzn - czego on skrycie pragnie?

Fantazje i marzenia mężczyzn mogą nieco zaskoczyć żeńską część społeczeństwa. Dlatego właśnie faceci z reguły starają się nie mówić swoim partnerkom czy nawet przyjaciółkom o tym, czego tak naprawdę pragną. Okazuje się, że męskie marzenia są dość mocno oderwane od rzeczywistości i mogą spowodować zgorszenie u niektórych czytelniczek. Czego więc skrycie pragną faceci? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

3 rzeczy które faceci uwielbiają słyszeć podczas stosunku

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek co Twój facet uwielbia w łóżku? Może nigdy wcześniej Ci o tym nie mówił ale z pewnością jak każdy mężczyzna ma swoje łóżkowe marzenia. To co możemy Ci podpowiedzieć to kilka prostych trików, które z pewnością przypadną mu do gustu. Oto 3 najważniejsze.

4 minimalne zmiany, które podniosą Twoje libido na maksa!

Jak wiadomo czasami nasze libido nie funkcjonuje tak jakbyśmy tego chcieli. Wskazuje na to bardzo wiele czynników, które niestety towarzyszą nam każdego dnia. Zatem, jak skutecznie podnieść nasze libido? Oto 4 minimalne zmiany dzięki, którym z pewnością zobaczysz, że Twoje libido wzrosło?

3 rzeczy, które sprawiają facetowi przyjemność - Czy wiedziałaś o nich?

Zapewne każda z nas chciałaby, ale jej facet czuł się przy niej jak najlepiej, niestety nie zawsze mamy świadomość jak sprawić, aby tak było. Co zrobić, aby sprawić naszemu facetowi jak najwięcej przyjemności? Co zrobić, aby czuł się przy nas jak najlepiej? Oto lista 3 podstawowych rzeczy jakie należy zastosować, aby tak się stało. Koniecznie spróbuj zastosować to w swoim związku!

4 seksowne szczegóły w Twoim wyglądzie, które on ubóstwia!

Zapewne każda z was chciałaby być uwielbiana przez swojego mężczyznę. Jednak nie każda potrafi sprawić, aby jej facet zwariował na jej punkcie. Czym powinnaś się kierować jeśli chcesz aby Twój facet nie mógł spuścić z Ciebie wzorku? Oto 4 proste triki, które pozwolą Ci na oczarowanie Twojego faceta.

Czy Twój partner jest seksoholikiem? Po czym to poznasz?

Od jakiegoś czasu w naszym świecie seks przestał być już tematem wstydliwym, wręcz przeciwnie coraz częściej opiera się na nim coraz więcej reklam telewizyjnych, codziennej pracy czy też wyprodukowanych filmów. Dlatego też dla większości z nas nie jest zaskoczeniem, że wraz ze wzrostem tego zjawiska pojawiło się na świecie dużo więcej seksoholików, niż było dotychczas. Po czym poznać, że seksoholizm wkradł się także do życia naszego partnera? Oto lista 3 najpopularniejszych oznak.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl