Porady ekspertów

Wprowadzenie zmian w przepisach dotyczących prawa jazdy - odroczone!

Dużo mówiło się o tym, że 4 czerwca 2020 roku osoby ubiegające się o otrzymanie prawa jazdy oraz początkujący kierowcy muszą przygotować się na sporo zmian. Jednak po raz kolejny zostały one odroczone. Czekamy dzisiaj na informację o tym, kiedy wedle rządzących będą one miały wejść w życie. Mówi się nieoficjalnie o styczniu 2020 roku. Przypomnijmy, na czym owe zmiany i modyfikacje polegają!

Straciłaś pracę? Zobacz, czy przysługuje Ci zasiłek dla bezrobotnych

Praca uszlachetnia, praca pozwala na to, by się utrzymać, praca pozwala zaspokajać życiowe potrzeby i to nie tylko pod względem finansowym. To wszystko prawda. Gdy zatem ją stracisz, z całą pewnością nie czujesz się komfortowo, a dochody Twojej rodziny znacznie spadają. Zobacz jedna, że w tej nieciekawej sytuacji możesz liczyć na pomoc państwa!

Na co możesz liczyć jako bezrobotna? Te dodatki Ci się należą!

Może nie myślałaś, że tak właśnie się stanie. Być może spodziewałaś się tego już od jakiegoś czasu. Zostałaś osobą bezrobotną. Z pewnością Twój budżet znacznie się przez to uszczuplił i mogą pojawić się w nim braki i to spore. Na szczęście jednak państwo powinno Ci zapewnić pomoc i wsparcie w tej trudnej sytuacji. Mowa zarówno o wsparciu typowo finansowym, jak i tym związanym z poszukiwaniem nowej pracy. Dowiedz się zatem, na co obecnie możesz liczyć jako osoba bezrobotna!

Zasiłki i urlop dla matek – stan na 2 połowę 2020 roku

Jeśli jesteś mamą lub zamierzasz nią w najbliższym czasie zostać, ten temat będzie dla Ciebie na pewno bardzo istotny. Wszak państwo powinno Ci ułatwić czas wychowania dziecka poprzez pomoc finansowa oraz zagwarantowanie Ci urlopu.  Sprawdź zatem, jak te właśnie kwestie prezentują się w drugiej połowie 2020 roku!

5 sposobów na to, aby pozbyć się komarów z ogrodu

Uwielbiasz wieczorne przesiadywanie w ogrodzie letnia porą? Tak, jest wspaniałe. Jednak dokuczliwe komary potrafią bardzo skutecznie sprawić, że szybko udasz się do domu. Ale na szczęście nie wtedy, kiedy znasz na nie sposoby. Możesz się ich pozbyć szybko i skutecznie!

4 rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania

Zakup mieszkania to dla każdego wyjątkowy czas. Własne cztery kąty dają nam poczucie bezpieczeństw, sprawiają wiele radości. Jednak jeszcze zanim podpiszesz umowę u notariusza, dokładnie zastanów się nad tym, na jakie kwestie warto zwrócić uwagę przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl