Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Co mu siedzi w głowie? Dlaczego facet potrafi zdradzić?

Prawdopodobnie bardzo wiele z nas musiało się w swoim życiu zmierzyć ze zdradą, która jak wiadomo jest bardzo bolesna dla każdej kobiety. Dlaczego tak wielu facetów zdradza swoje kobiety? Co takiego siedzi im w głowie, że to robią? Oto lista 3 najbardziej powszechnych powodów dla których facet zdradza swoją kobietę.

Niewerbalne sygnały, które wysyła zauroczony mężczyzna

Do sygnałów niewerbalnych zaliczamy wszystko to, co nie jest słowem, a więc jest to w pewnym sensie mowa naszego ciała. Może to być kwestia mimiki, gestów, odległości rozmówców od siebie czy też nawet aspekt czysto wizualny, czyli ubiór. Mężczyzna bardzo często wysyła sporo niewerbalnych sygnałów, by pokazać nam, że naprawdę się zauroczył. Oto kilka najistotniejszych, które musisz zauważyć, by nie przegapić swojej szansy!

4 rzeczy, które najbardziej wkurzają mężczyzn w Twoim wyglądzie!

Zapewne nadal wiele z nas nie zdaje sobie sprawy, że ma w wyglądzie kilka rzeczy, które niesamowicie wkurzają każdego mężczyznę. Jak rozpoznać czy te rzeczy posiadasz także Ty? Jak sprawić, aby się ich pozbyć jak najszybciej? Oto lista 4 najbardziej popularnych rzeczy w wyglądzie każdej dziewczyny, które z pewnością wkurzają nie jednego mężczyznę.

3 triki, dzięki którym Wasza miłość będzie trwała wiecznie!

Chciałabyś aby mężczyzna z którym jesteś w związku dbał o Ciebie, szanował Cię i zawsze był przy Tobie gdy tylko będziesz tego potrzebowała? Niestety coraz częściej większość z nas może sobie o tym tylko i wyłącznie pomarzyć. Coraz częściej związki nie trwają wiecznie, a wręcz przeciwnie kończą się dużo szybciej. Jak sprawić, aby nasz związek trwał wiecznie? Oto 3 podstawowe triki jakie koniecznie musisz zastosować!

Potrzeba czułości i bliskości u mężczyzny - jak je zaspokoić?

Potrzeba czułości oraz bliskości wchodzi w skład potrzeb emocjonalnych, które są zaraz po potrzebach podstawowych elementem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania jednostki w społeczeństwie. Mężczyźni nieco inaczej realizują tę potrzebę, są oni bardziej skryci, dlatego zaspokajanie potrzeby czułości i bliskości w ich przypadku wygląda nieco inaczej aniżeli u nas kobiet. Oto kilka sposób na zaspokojenie potrzeb emocjonalnych u partnera!

3 gesty, które rozbroją Twojego faceta. Będzie wniebowzięty

Gesty są elementem komunikacji niewerbalnej, która wraz z komunikacją werbalną, czyli słowami, tworzy pełny komunikat umożliwiający wymianę myśli, spostrzeżeń czy luźnych refleksji. Odpowiednie gesty umacniają relację i sprawiają, że jest ona dużo bardziej satysfakcjonująca. Oto kilka gestów, które rozbroją Twojego faceta. On naprawdę będzie w siódmym niebie!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl