Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


jak poradzić sobie z rozstaniem? Ciężkie, ale do wykonania!

Po rozstaniu nie potrafisz sobie poradzić? Czujesz, że wszystko dookoła przypomina Ci Twoją bliską osobę? Jak sprostać tęsknocie i zapomnieć? Oto lista 3 podstawowych rzeczy, które powinieneś robić, aby zapomnieć o tym co było kiedyś.

Jak zwiększyć libido? Naturalne sposoby, które działają

Od jakiegoś czasu Twoje libido nie funkcjonuje już tak jak dawniej? Czujesz, że przez to Twoje życie seksualne lekko ucierpiało? Co zrobić, aby relacje między wami polepszyły się? Jak sprawić, że Twoje libido wróci do normy? Oto lista 3 podstawowych sposobów dzięki którym z pewnością Twoje libido znacząco się poprawi.

Dlaczego nie warto trzymać znajomości z byłym?

Na pewno większość z nas przed swoim teraźniejszym związkiem była już w innym, który niestety nie zakończył się szczęśliwie. Jeśli jednak w dalszym ciągu utrzymujesz kontakt ze swoim byłym chłopakiem mimo, że czujesz, że popełniasz błąd koniecznie zakończ to! Dlaczego nie warto trzymać znajomości ze swoim byłym facetem? Oto lista 3 najbardziej powszechnych powodów.

Zachowania mężczyzn, które powiedzą Ci o zdradzie

Zdrada jest czymś, co działa w sposób wyniszczający na związek. Ludzie, którzy niekiedy przez lata pielęgnują swoją relację nagle stają się dla siebie zupełnie obcy lub nawet w ich relacjach zamiast miłości pojawia się wrogość i nienawiść. Jak więc rozpoznać czy facet zdradza? Oto nasze wskazówki!

Miłość po 30 - te cechy Twojej osobowości go uwiodą!

Mężczyźni poszukują kobiet, które wyróżnia z tłumu nie tylko wygląd, ale i pewne specyficzne cechy charakteru. Panowie w kwestii wyboru partnerki stają się coraz to bardziej wybredni i niezdecydowani, ciężko jednak stwierdzić dlaczego tak się dzieje. Oto kilka cech osobowości, dzięki którym on na pewno zwróci na Ciebie uwagę!

Pierwsza randka: Rzeczy, które zrobią na nim wrażenie

Pierwsza randka jest ważnym wydarzeniem w życiu każdej kobiety. Bardzo często zastanawiamy się, czy jest sens mówić o tym czy o tamtym oraz jak odpowiednio ubrać się na to wyjątkowe spotkanie. Okazuje się, że mężczyźni na pierwszej randce zazwyczaj patrzą na kilka podstawowych rzeczy. Oto i one!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl