Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


5 rzeczy, których nie powinnaś nosić po 30 - niezbędnik

Czasami przesadzamy z doborem naszej garderoby. Chcemy się na siłę odmłodzić i niestety rzadko kiedy nam się to udaje. Czego więc unikać? Oto nasze wskazówki!

5 rzeczy, które pragnie facet po 40 - daj się zaskoczyć!

Faceci po 40-stce zaczynają dostrzegać pierwsze poważne oznaki starzenia się. Są tym faktem tak przerażeni, że ich światopogląd niekiedy ulega gwałtownej przemianie. Przez co z poukładanych, pewnych siebie i swojej pozycji zawodowej osób przeistaczają się w przekwitającego nastolatka. Czego tak naprawdę pragną? Oto nasze zestawienie!

4 rzeczy, które najbardziej ranią męskie ego!

Czasami nie zdajemy sobie sprawy, że swoim zachowaniem potrafimy porządnie zranić naszego partnera. Bywa też tak, że ranimy jego męskie ego, kompletnie tego nie zauważając. Jakie czynniki powodują, że ego twojego faceta zostaje nadszarpnięte? Oto kilka przykładów.

Czego oczekuje facet po 30 - praktyczne podpowiedzi

Faceci, którzy ukończyli 30 rok życia zaczynają postrzegać niektóre sprawy całkiem inaczej niż za czasów bujnej młodości. Chcą przede wszystkim znaleźć kogoś z kim będą mogli dzielić swój świat na pół. Nie pragną już imprezować i szaleć, to już dawno mają za sobą. Teraz poszukują pewnej stabilizacji uczuciowej, pragną miłości, spokoju i zwykłego rodzinnego życia.

Czego Twoje ciało ci nie wybaczy po 30?

Nasze ciało jest czymś co powinnyśmy pielęgnować niezależnie do wieku. Zaniedbywanie siebie jest zgubnym i wyniszczającym kobietę czynnikiem. Każda z nas powinna czuć się pięknie we własnym ciele, da jej to nie tylko poczucie szczęścia ale i spełnienia. Z biegiem lat nasze dążenia i dbałość o ciało osłabiają się. Czemu tak jest? Ciężko ocenić. Oto kilka rzeczy, których Twoje ciało na pewno Ci nie wybaczy!

3 sytuacji w związku, po których powinnaś odejść

Większość z nas niestety nadal bardzo często przymyka oko na niektóre wybryki swoich mężczyzn. Jest to niedorzeczne zachowanie, ponieważ nie wolno tkwić w związku, który sprawia, że jesteśmy nieszczęśliwi. Wyrażaj swoje zdanie i nie pozwalaj mu na zbyt wiele! Jednak bardzo często zdarza się, że sytuacja w związku, która miała miejsce nie powinna się zdarzyć, a osoba skrzywdzona powinna po prostu odejść. Jakie sytuacje sprawiają, że powinnyśmy zakończyć związek i odejść budując sobie nowe życie bez złych wspomnień o starym partnerze? Oto lista 3 podstawowych sytuacja.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl