3 klimatyczne miasta na walentynkową randkę

Nastrojowa kolacja, klimatyczna muzyka, długie spacery w świetle zachodzącego słońca – dużej opisywać nie trzeba. Mowa oczywiście o jedynym takim dniu w roku – Święcie Zakochanych. Gdzie najlepiej spędzić ten czas z ukochaną osobą?

Rzeczy, które są trudne, gdy wychowujesz 3 dzieci

Zapewne każda matka, która wychowuje 3 dzieci jest świadoma swoich obowiązków, które z reguły nie należą do najłatwiejszych. Na jakie rzeczy nie może sobie pozwolić matka wychowująca 3 małych dzieci? Oto 3 podstawowe, które nie powinny wchodzić w grę i powinnaś z nich zrezygnować.

Modne kolory włosów, paznokci oraz odcieni makijażu na 2020 rok!

Rok 2020 rozpoczął się całkiem niedawno. Jednak styliści modowi, fryzjerzy czy też kosmetyczki już stworzyli pewną gamę odcieni, które będą szalenie modne i na czasie w nowym roku. Jeżeli wydaje Wam się, że znajdą się tam fiolety, róże czy czerwienie to możecie się bardzo mocno rozczarować! Oto najmodniejsze odcienie urodowe 2020!

Mąż nie chce się kochać - niektóre powody mogą być błahe!

Od pewnego czasu czujesz pewnego rodzaju odrzucenie ze strony swojego partnera? Wasze współżycie pozostawia wiele do życzenia, a czas jaki razem spędzacie już nie jest tak przyjemny jak kiedyś? Po czym poznać, że Twój mąż już nie jest tak bardzo zaangażowany w waszą relacje jak kiedyś? Oto 3 najczęściej występujące powody.

Jak stosować serum do twarzy?

Na drogeryjnych i aptecznych półkach możemy znaleźć obok kremów i maseczek do twarzy również serum do twarzy. Wiele kobiet ale też mężczyzn mogło się zastanawiać kiedy używa się serum, od jakiego wieku, jak często stosuje się serum, czy serum zastępuje krem i przede wszystkim czy serum do twarzy jest właśnie dla mnie?

Jak być atrakcyjną po 50tce? Na co powinnaś szczególnie zwrócić uwagę?

Myślisz, że nic Cię w życiu już nie zaskoczy? Nic bardziej mylnego moja droga. Życie bowiem zaczyna się po 50-tce, musisz tylko wiedzieć, jak wykorzystać ten fakt, by w pełni z niego korzystać. Kobiety po 50 roku życia bardzo często zapominają o sobie, swoich potrzebach, zachciankach czy zainteresowaniach. Jest to najgorszy błąd jaki można popełnić. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci odbudować swoją atrakcyjność po 50-tce!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl