Jesteś po 30? Ten kolor paznokci będzie dla Ciebie znakomity!

Znakomite pomysły na paznokcie dla kobiet po 30 - duży przegląd inspiracji. Paznokcie w kolorze nude jest zachwycający! 

Czas pokazać nogi – wybieramy depilator elektryczny do 350 zł

Wiosna to czas, kiedy wiele kobiet zaczyna wyciągać ze swojej szafy krótkie sukienki i kuse szorty. Jedwabiście gładka skóra to przecież nieodłączny element każdej letniej stylizacji. Jaki depilator wybrać, aby jak najdłużej cieszyć się aksamitną i idealnie wydepilowaną skórą? Jaki depilator do 350 zł wybrać? Dowiesz się w naszym dzisiejszym artykule.

23 pomysły na brokatowy manicure

Dzięki takim paznokciom zdecydowanie wyróżnisz się z tłumu podczas przyjęcia. Jak się Wam podobają?   

4 rzeczy, które najbardziej wkurzają mężczyzn w Twoim wyglądzie!

Zapewne nadal wiele z nas nie zdaje sobie sprawy, że ma w wyglądzie kilka rzeczy, które niesamowicie wkurzają każdego mężczyznę. Jak rozpoznać czy te rzeczy posiadasz także Ty? Jak sprawić, aby się ich pozbyć jak najszybciej? Oto lista 4 najbardziej popularnych rzeczy w wyglądzie każdej dziewczyny, które z pewnością wkurzają nie jednego mężczyznę.

3 triki, dzięki którym Wasza miłość będzie trwała wiecznie!

Chciałabyś aby mężczyzna z którym jesteś w związku dbał o Ciebie, szanował Cię i zawsze był przy Tobie gdy tylko będziesz tego potrzebowała? Niestety coraz częściej większość z nas może sobie o tym tylko i wyłącznie pomarzyć. Coraz częściej związki nie trwają wiecznie, a wręcz przeciwnie kończą się dużo szybciej. Jak sprawić, aby nasz związek trwał wiecznie? Oto 3 podstawowe triki jakie koniecznie musisz zastosować!

Potrzeba czułości i bliskości u mężczyzny - jak je zaspokoić?

Potrzeba czułości oraz bliskości wchodzi w skład potrzeb emocjonalnych, które są zaraz po potrzebach podstawowych elementem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania jednostki w społeczeństwie. Mężczyźni nieco inaczej realizują tę potrzebę, są oni bardziej skryci, dlatego zaspokajanie potrzeby czułości i bliskości w ich przypadku wygląda nieco inaczej aniżeli u nas kobiet. Oto kilka sposób na zaspokojenie potrzeb emocjonalnych u partnera!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl